POSTULAT 2023

POSTULAT 2022

W dniu dzisiejszym w Więciórce rozpoczął się Postulat Towarzystwa Boskiego Zbawiciela. Formację rozpoczęło 2 kandydatów: Krzysztof z Kalwarii Zebrzydowskiej i Karol z Głuszycy. Prosimy o modlitwę w intencji kandydatów.

PRZYJĘCIE DO POSTULATU 2021

W dniu dzisiejszym, w 143 rocznicę święceń kapłańskich naszego ZAŁOŻYCIELA BŁOGOSŁAWIONEGO FRANCISZKA MARII OD KRZYŻA do POSTULATU TOWARZYSTWA BOSKIEGO ZBAWICIELA zostało przyjętych siedmiu kandydatów: Norbert, Łukasz, Andrzej, Dorian, Karol, Filip i Krzysztof. Bardzo dziękujemy PROWINCJAŁOWI księdzu Józefowi za obecność i włączenie do grona SALWATORIANÓW.

POSTULAT 2021

Stan

16 lipca w Więciórce rozpoczął się Postulat Towarzystwa Boskiego Zbawiciela. Formację rozpoczęło 7 kandydatów: Norbert, Łukasz, Andrzej, Dorian, Karol, Filip i Krzysztof. Otoczmy naszym modlitewnym wsparciem kandydatów.

PRZYJĘCIE DO POSTULATU.

Obrazek

W dniu dzisiejszym, w 142 rocznicę święceń kapłańskich naszego ZAŁOŻYCIELA OJCA FRANCISZKA MARII OD KRZYŻA JORDANA do POSTULATU TOWARZYSTWA BOSKIEGO ZBAWICIELA zostało przyjętych siedmiu kandydatów. Bardzo dziękujemy PROWINCJAŁOWI księdzu Józefowi za obecność i włączenie do grona SALWATORIANÓW.